Kromě  nabídky standardních výrobků http://www.medailenazed.cz, nabízíme rovněž kompletní služby v oblasti individuální zákazkové výroby, podle přání zákazníka.

Jedná se zejména o:

  • vytvoření nového, unikátniho motivu držáku dle individuální představy zákazníka,

  • implementování specifických grafických požadavků do již existujících výrobků (např. vygravírování/vypálení individuálního nápisu, loga firmy).

V této souvislosti nabízíme služby v následujících oblastech:

  • příprava a konzultace návrhu s naším designérem a technologem,

  • invidividuální cenová kalkulace,

  • kompletní logistická a distribuční řešení.

U výroby na zakázku je potřeba počítat s vyšší cenou jak u výrobku prezentovaných na e-shopu. Důvodem je zejména práce designera a programátora, který začínají na návrhu pracovat po zaplacení 50%, předem odsouhlasené ceny.

Ceny držáků na medaile se u tohoto typu výroby pohybují od 2 800 Kč s dph/kus u vzorů vycházejících ze stávajících produktů (např. změna nápisu Runner na jméno atp.) a od 3 900 kč s dph/kus u zcela nových návrhů. Doba dodaní je přibližně 3 týdny od finálního odsouhlasení designu a rozměru objednaného držáku na medaile.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na úvodní stránce, nebo prostřednictvím e-mailové adresy obchod@medailenazed.cz.,